Aktuality

CHYTRÝ NÁJEM

28. února 2012, 11.13 - Máme pro Vás jedinečnou možnost jak si pořídit RODINNÝ DŮM!!!!!!!!
Vymysleli jsme produkt, který odstraňuje zásadní nevýhodu nájemního bydlení. Zaplacený nájem nemizí v nenávratnu. Zaplacený nájem zároveň splácí cenu Vašeho domu. Po 30 letech nájmu, tak svůj dům odkoupíte za zůstatkovou cenu 1,-Kč. Představujeme Vám nový produkt CHYTRÝ NÁJEM.

Setkáváme se s klienty, kteří mají dobrý důvod proč nemohou či nechtějí využít možnost hypotéčního financování. Těmto klientům jsme připravili produkt CHYTRÝ NÁJEM. Tedy velmi dobrou možnost zaplaceným nájmem zároveň splácet budoucí cenu svého domu. Nájem již nemusí být planým výdajem. Zaplacený nájem se nově může stát skvělou investicí do vlastního bydlení.


Hledali jsme řešení, pro klienty, kteří již dnes potřebují bydlet ve svém domě, ale hypotéku budou moci čerpat za pět či deset let. Inspiraci jsme nalezli v leasingu. Splácením leasingových splátek také postupně dochází k zaplacení kupní ceny.

Ve spolupráci s bankovními domy jsme tedy připravili program, kdy klient na základě nájemní smlouvy platí řádný měsíční nájem. Po zaplacení posledního nájmu po 30 letech odkupuje klient dům za zbytkovou nepatrnou cenu do svého vlastnictví.

Program je naprosto otevřený. Klient tedy nemusí s převodem domu čekat celých 30 let. V reálném životě naopak k převodu domu bude docházet mnohem dříve nejčastěji po 5 letech. Zrušení nájmu a převodu domu na klienta je možné kdykoliv.


Pro více informací o produktu a volných domech volejte na mobilní číslo 608080125

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

Poslat článek Autor: Petr Jäger Přečteno: 7000x