Výstavba RD Skalice u FM

CHYTRÝ NÁJEM !!!!!!!!!!!!!!

 

 

Máme pro Vás jedinečnou možnost jak si pořídit RODINNÝ DŮM!!!!!!!! Vymysleli jsme produkt, který odstraňuje zásadní nevýhodu nájemního bydlení. Zaplacený nájem nemizí v nenávratnu. Zaplacený nájem zároveň splácí cenu Vašeho domu. Po 30 letech nájmu, tak svůj dům odkoupíte za zůstatkovou cenu 1,-Kč. Představujeme Vám nový produkt CHYTRÝ NÁJEM.

 

Společnost SPR HOLDING spol. s r.o. v současné době realizuje svůj nový developerský projekt - jedná se o výstavbu rodinných domů ve Skalici u Frýdku-Místku.

 skalice  situace 

Nabídka zahrnuje výstavbu celkem 9 rodinných domů s vlastní novou účelovou komunikací o dispozicích 4+1 a 5+1 s 2NP nebo v provedení BUNGALOV (5 typových projektů) o různých výměrách od 111m2 - 150m2 obytné plochy, na pozemcích od 560m2 - 1360m2 v provedení s garáži, bez garáže (garážové stání). Navržená kombinace stavebních konstrukcí vychází z nadstandardně technických vlastností.Pro výstavbu těchto domů je hlavním cílem minimalizovat spotřebu energie na vytápění.Za tímto účelem jsou obytné pokoje v domech orientovány na jih, aby zajišťovaly dostatek slunce a tepla po celý rok.

Lokalita- Skalice u Frýdku Místku

 Skalice je malebná vesnice, ležící v české části Slezska 6 km od Frýdku Místku, čímž splňuje veškeré nároky komfortu města. Je vyhledávanou lokalitou především pro svou atraktivní polohu, která ideálně kombinuje přednosti klidného, rodinného bydlení s dostupností veškeré občanské vybavenosti.

 

VÝSTAVBA ZAHÁJENA A JIŽ NA VÁS ČEKAJÍ DOKONČENÉ RODINNÉ DOMY