Projekt Rychvald

Lokalita-Rychvald okr. Karviná

 

V obci Rychvald se citlivě prolíná původní vesnická zástavba se současnou moderní architekturou obklopující se krásou přírody, lesy s několika místními rybníky. Její poloha spojuje výhody blízkosti města Ostravy a klidové polohy oddělené od velkoměsta.

 

Tím dává možnost klientům, kteří preferují dobrou dostupnost města, aktivní život a zároveň bydlet v přírodě se sportovním vyžitím s dobrou občanskou vybaveností. Z tohoto důvodu se v současnosti obec Rychvald stává velmi vyhledávanou lokalitou.

ZAHÁJENÍ PRODEJE RODINNÝCH DOMŮ
Popis developerského projektu - ulice Větrná, obec Rychvald

 

Společnost SPR HOLDING spol. s r.o. zahajuje prodej nízkoenergetických rodinných domů - jedná se o výstavbu 15 rodinných domů v obci Rychvald, na ulici Větrná.

 mapa       

Nabídka zahrnuje výstavbu celkem 15 rodinných domů s vlastní novou účelovou komunikací o dispozicích 4+1 a 5+1 s 2NP nebo v provedení BUNGALOV (4 typových projektů) o různých výměrách od 111m2 - 150m2 obytné plochy, na pozemcích od 665m2 - 1393m2 v provedení s garáži, bez garáže (garážové stání). Navržená kombinace stavebních konstrukcí vychází z nadstandardně technických vlastností.Pro výstavbu těchto domů je hlavním cílem minimalizovat spotřebu energie na vytápění.Za tímto účelem jsou obytné pokoje v domech orientovány na jih, aby zajišťovaly dostatek slunce a tepla po celý rok.

 

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na čísle             +420 608 080 125